AUTOBUSY 21 s.r.o.
Pravidelná sezóní autobusová doprava z ČR do Chorvatska

Cena obousměrné jízdenky s nástupy a výstupy po hlavní trase
nyní za akční cenu
2490,- Kč/os.
jen jeden směr 1590,- Kč/os.

více viz. ceník

OBJEDNAT DOPRAVU

www.doprava do chorvatska.cz  

..:: Doprava do Chorvatska je v provozu od 24.5.2024 do 6.10.2024 ::..

Jak objednat dopravu do CHORVATSKA | On-line rezervace jízdenek
Individuální – jednorázová objednávka (bez přihlášení do rezervačního systému)

Pokud máte zájem si u nás jednorázově a individuálně objednat jízdenku na dopravu do Chorvatska, klikněte prosím zde, vyplňte a odešlete objednávkový formulář. Vaši objednávku vyřídíme a obratem Vám ji potvrdíme, zároveň Vám zašleme pokyny k provedení úhrady, jízdenku s místenkou a další potřebné informace.

V případě vašeho požadavku na více týdenní pobyt, jednosměrnou dopravu nebo na zastávku, která není uvedena v jízdním řádu, nás prosím kontaktujte na doprava@a21.cz

Formulář je určen pouze pro obousměrnou dopravu.
Objednávky prostřednictvím on-line přístupu do rezervačního systému (pro cestovní agentury a cestovní kanceláře, ON-LINE)

Pokud jste cestovní kancelář, cestovní agentura či jakýkoliv jiný subjekt a chcete opakovaně objednávat dopravu pro svou kancelář, agenturu, firmu nebo prodávat jízdenky individuálním zájemcům, můžete se u nás zaregistrovat. Obdržíte od nás jméno a heslo k online přístupu do rezervačního systému, který Vám jednoduchým a přehledným způsobem umožní provádět on-line rezervace jízdenek a místenek. Systém Vám bude zobrazovat všechny Vámi provedené rezervace, automaticky Vám vytvoří evidenci všech objednávek v jednotlivých termínech s možností dalšího třídění objednávek podle jednotlivých termínů, jména a příjmení cestujících, sedadla v autobuse, směru dopravy, nástupních a výstupních míst. zaregistrujte se prosím zde , vyplňte a odešlete registrační formulář. Na základě vyplněného formuláře Vám obratem zašleme jméno a heslo pro vstup do rezervačního systému a smlouvu podle které bude naše spolupráce probíhat.